Prémiové robotické systémy
pro automatizovanou fotografii

virtuall.cz

Navštivte také naše nové stránky www.fotorobot.cz.

 

Úspěch v internetovém podnikání závisí na účinné prezentaci. Statický obrázek již dnes nestačí. Virtuální, fotorealistická a interaktivní 3D prezentace představují nový způsob představení výrobků. Zákazník má tak k dispozici věrné a detailní vyobrazení. Výsledný dojem je podobný, jako by držel výrobek v ruce - může se na něj podívat ze všech stran a přiblížit si libovolný detail. Tato nová a dostupná technologie poskytuje konkurenční výhodu všem, kteří nabízí svoje produkty prostřednictvím Internetu.

Abych mohli nabízet tento nový a vzrušující způsob zobrazování produktů jako službu, zabýváme se využíváním pokročilých technologií pro ukládání a exploataci obrazových informací. Základní princip je založen na centrálním úložišti obrázků ve vysokém rozlišení a na klientovi, který z něj dokáže čerpat data v potřebném rozlišení a velikosti. Klient je založen na The Macromedia Flash™plug-in, kterým disponuje 97% prohlížečů.

Vyvinuli jsme také unikátní robotické vybavení fotoateliéru, které nám umožňuje snímat sekvence snímků pro 3D prezentace a to efektivně, s vysokou produktivitou. To nám dovoluje nabízet naše služby za dostupné ceny.

Výtečně technicky vybavený image server pro hosting obrázků je umístěn na páteřní sítí a disponuje technologií eRez Imaging Server.www.Virtuall.cz, Topolová 483, 250 67 Klecany, Czech Republic

Telefon: +420 266 190 170, info@show-360.cz